Co si připravit, než se poprvé potkáme?

Toužíte po novém Pokojíčku snů, pracovně nebo přemýšlíte o kompletní změně interiéru? Ať už máte konkrétní představu nebo jste se svým projektem teprve na začátku, možná se vám bude hodit malý návod, co všechno předem promyslet.

  1. Inspirujte se

Líbil se vám nábytek nebo třeba kuchyně u kamarádky? Nebo vás něco zaujalo při listování časopisem nebo v katalogu? Když si na naše první setkání připravíte fotky a obrázky, kterými nám přiblížíte svou představu, budeme rádi.

  1. Spotřebiče a vybavení

Chcete si nechat původní spotřebiče a vybavení, nebo pořídit komplet nové? Vaříte pro velkou rodinu a rádi pozvete i kamarády, nebo si doma připravujete jenom kávu? Výběr spotřebičů se odvíjí zejména od vašeho životního stylu a rytmu celé vaší domácnosti. Proto se vyplatí si promyslet, jestli vám stávající vyhovují, nebo je čas na změnu.

  1. Plánujte

Promyslete si, jak by vám vyhovovalo uzpůsobení místnosti. Pokud máte v plánu novou kuchyni, promyslete si, kde je přívod plynu, vody a elektřiny. Někdy pomůže, když se podíváte na stavební výkres, ale pro přehlednost si můžete sami udělat rychlý náčrtek.

  1. Rozpočet

Hodí se mít základní představu o tom, kolik peněz chcete do svého projektu investovat, co je pro vás důležité a jaké máte preference. Pokud si nejste jistí, v jakých částkách je možné se pohybovat, nebojte se nás zeptat! Důležité také je, že na čem se domluvíme, to dodržíme.

Zpět na Co se hodí vědět