Jak pracujeme

Spolupráce s námi je rychlá, přehledná a na jejím konci jsou spokojené obě strany.
Vždy budete vědět na čem jste a v jaké fázi se váš projekt nachází.

01

Rádi se s vámi potkáme a na první schůzce si ujasníme vše potřebné kolem vašeho projektu. Na základě konzultace a vašich představ pak vytvoříme základní grafický návrh. Ten stojí 2 000 Kč a je nutné ho uhradit ihned, nicméně v případě závazné objednávky vám jej v plné výši vrátíme. Grafický návrh organického designu HAIFA ORGANIC stojí 5 000 Kč a funguje na stejném principu. Základní návrh neobsahuje okótovanou technickou dokumentaci a plány elektřiny, plynu, vody a odpadů.

02

Zkonzultujeme s vámi veškeré možnosti a po vzájemném souhlasu začneme připravovat návrh projektu včetně smlouvy. V tuto chvíli se také řeší záloha, která tvoří část smluvené ceny.

03

Seznámíme vás s veškerou dokumentací, která souvisí s návrhem projektu, a také s člověkem, který bude vaší kontaktní osobou. Vždy tak budete vědět co se s vaší zakázkou právě děje a na koho se s případnými dotazy obracet. Po schválení návrhu vám nastíníme proces výroby a také se dohodneme na datu, ke kterému bude projekt dokončen. Termíny jsou pro nás svaté a vzájemnou dohodu dodržíme.

04

Pokud je to součástí vašeho projektu, nastane v této fázi přeprava materiálu, práce řemeslníků a montáž. Na vše samozřejmě dohlédneme a vše naplánujeme tak, aby případné jednotlivé kroky na sebe logicky navazovaly v co nejkratším časovém limitu.

05

Výsledek pečlivě zkontrolujeme a když jsme si jisti jeho kvalitou, předáme ho vám, našemu zákazníkovi. To vše ve slíbeném termínu a za domluvenou cenu. Pak už vás čeká jen proplacení faktury a radost z výsledku!

Je vám náš přístup sympatický? Tak to nám to bude klapat!
A jestli si nejste jistí, jak svůj projekt uchopit, to je to nejmenší –
se vším rádi poradíme a inspiraci najdete také v našem portfoliu.