Reference

Dobrý den,

rádi bychom ještě jednou poděkovali za skvělý přístup a realizaci dětského pokoje. Z výsledku jsme nadšeni a vůbec by nás nenapadlo, že to, co nás zaujalo ve vizualizaci, může být ve skutečnosti ještě hezčí. Chtěli bychom poděkovat za pomoc s řešením každého detailu, který jsme spolu mohli konzultovat, vážíme si osobního přístupu i ochoty a invence, se kterou jste k celému dětskému pokoji přistoupili.

I když je nám jasné, že se HAIFA DESIGN zabývá i většími zakázkami, než je dětský pokoj, nikdy jsme nepocítili nebo nám nebylo naznačeno, že by tato zakázka byla upozaděna, ale naopak jsme měli pocit, že jsme na prvním místě. Panu Zbořilovi musíme poděkovat za trpělivost, podněty při nákresu a vypořádání se s našimi nákresy a návrhy a panu Pastorkovi za komunikaci a ochotu poprat se se všemi problémy, které se vyskytly a za skvělou organizaci.

Přece jen nerekonstruujeme každý den, takže se nám hodily postřehy a nápady, které jsme dostali od lidí, kteří to pravidelně dělají a rozhodně se k nám nechovali povýšeně, ani nám nedávali najevo, že tomu nerozumíme. Díky tomu jsme společně vychytali spoustu drobností, které dělají výsledek opravdu dokonalý.

Náš obdiv zaslouží i všichni, kteří přijeli na montáž – takhle klidnou a sehranou partu, kterou nerozházely ani naprosto křivé zdi našeho bytu, jsme nečekali. Dokázali improvizovat a o všem se s námi radili a nabízeli možnosti, jak problém vyřešit. Totálně v šoku jsme byli z čistoty, jaká po celou dobu stavby v bytě panovala a se kterou jsme ani nepočítali, když jsme věděli, že přijedou truhláři.

Chtěli bychom také ocenit, že vše, co bylo domluveno, tak platilo, což v dnešní době nebývá zvykem, takže když nám pan Pastorek slíbil, že to do konce března bude, výsledkem bylo, že montáž byla dokončena ještě o týden dříve. Popravdě, nějakou zkušenost s truhláři už jsme měli a pozitivní moc nebyla, ale tohle přebilo všechno a z výsledku a s chováním všech z HAIFA DESIGN jsme byli nadšeni.

Proto vás budeme všude doporučovat a pokud bychom se ještě někdy do něčeho pustili, což se klidně může stát, tak víme, na koho se určitě obrátíme.

Ještě jednou děkujeme.

Iveta a Jirka Š.
Praha

Zpět na Reference